| anonim_4396 a întrebat:

A terminat cineva Facultatea Adminiatrarea Afacerilor? Este buna de ceva, ce cariera pot sa am? Este grea?

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

E ideala in cazul in care vrei sa te lansezi in antreprenoriat. Poti candida si pentru un post de middle management (experienta e insa obligatorie, minim 3 ani, pentru mai toti angajatorii). Poti opta si pentru o cariera in account-management.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu poti face tot ce tine de economie, de la contabilitate pana la marketing si management