| Gabriela_Gabriela_1996 a întrebat:

Aș vrea să îmi fac un vlog dar nu știu dacă oamenii o să mi-l aprecieze

Să îmi fac s-au nu?

Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Hei.Daca ai voiinta sa iti faci, fa-ti! Dar ca sa aprecieze lumea, trebuie sa filmei in HD cu o camera profesionala Canon/Nikon si sa editezi in programe care nu se semneaza.
Funda?

3 răspunsuri:
| Hazzard a răspuns:

Nu exista youtuber care sa primeasca doar feedback pozitiv. O sa fie greu la inceput, dar daca ai rabdare, camera video decenta, cunostinte in editare video si imaginatia necesara pentru acest hobby merita.

| OnuOnulică a răspuns:

În primul rând se scrie sau legat. Iar în al doilea rând fă-ți vlog atâta timp cât ai o cameră HD și știi să editezi.

| elyfel a răspuns:

Poti sa-ti faci nu te retine nimeni. Oamenii ti-l vor aprecia daca vei posta chestii interesante, vei avea o camera buna si daca te vei si tine de el