| Florian124 a întrebat:

Acum de curand m-am angajat intr-un bar si nu stiu foarte bine cum se face monetarul..Si pe langa asta este si tips-ul care il amesteca acolo. Vreau si eu sa stiu cum se face monetarul si tipsul care la incasat in ziua respectivă... Si cand numara o categorie de bani de exemplu: pe cei de 5 lei mai opreste din ei si asa mai departe. Explicati-mi si mie cum se face totul. Este primul meu job. Dau funda pentru raspunsul cel mai bun. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum te-o fi angajat fara sa ai putin habar de asta? Ai grija ca in curand te va scoate lipsa. Avand in vedere ca nu te pricepi. Parerea mea este sa-ti cauti alt job, sa nu cumva sa muncesti degeaba.

| Danielachan a răspuns:

Întreabă managerul