| isu_3222 a întrebat:

Buna am 12 ani, fac exercitii de o saptamana pentru spagat, uitati-va la poza mea si spuneti-mi cu aproximatia cate luni ar trebui sa fac in continuare exercitiile ca sa reusesc spagatul?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai cred ca, cam intr-o saptamna si ceva o sa reusesti sa il faci perfect depinde cat exersezi tu in fiecare zi.si felicitar pentru ca iti doresti acest lucru se vede ca iti place sportu`. eu una nu m-as incumeta sa fac sapgatu` ca mi-e frica sa nu imi rup ceva.laughing (nu prea le am cu sportu` km fug de la aceasta ora ) laughing.
bafta! si fundabatting eyelashes?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic, ca exersand zilnic (aproape zilnic) in 4-7 luni vei reusi sa faci un spagat perfect. Nu e atat de usor, pe cat pare, mai ales daca n-ai o flexibilitate/elasticitate nativa (in acest caz va trebui sa muncesti triplu, dar tot vei reusi, daca vrei cu adevarat).
Succes! Numai bine!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai poate putin mai incolo o sa meargabatting eyelashes.big grinsa mi`o dai.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Irynna_br id meo.

| ganton a răspuns:

Cred ca reusesti pana la a doua intoarcere a lui Iisus.

| Andree a răspuns:

Buna. Eu am reusit sa fa spagatul in 2 saptamani. Dar in fiecare zi faceam exercitii. Mai ai de lucrat ca sa poti sa-l faci. Bafta in continuare.batting eyelashes

| Oti a răspuns:

Mai ai ceva de lucrathappy
cam inca o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci mini sfoara ca sa poti sa-l faci
si fa incalzire ca asa faci intindere nu conte
aza cat timp fci daca nu faci multe exercitii
stai jos si intinde unpicior in spat si unul drept in 7 zile o sa reusesti

| Diidiiana a răspuns:

Parerea mea este ca dupa o saptamana maxim 2 vei reusi sa o faci perfect.Sa ma anunti te rog daca ai reusit sunt foarte curioasa!:*Succes!

| Manole_Elena_1988 a răspuns:

Eu am reusit in doua luni! Sper sa reusest si tu, dar cred ca o sa reusesti in 1 luna ca eu am facut pauze! Mult succes! Poti scrie pe google exercitii pentru picioare si faci din astea in fiecare zi si vei reusi poti sa faci si aerobic dala! Eu asa l-am putut face dar sfoara........Mai am de lucratlove struck

| isu_3222 explică:

Scz diamond dar nu stiu cum sa iti dau funda nu imi apare, imi cer mii de scuze crying

| isu_3222 explică:

Imi dai idu de mesbatting eyelashes a tau *diamond//?