| GeorgianaXoXo a întrebat:

Am 12 ani și vreau să devin model. Am un 1, 65 în înălțime, 60 în talie și 89 la fund. Mă poate ajuta cineva cu vreun sfat sau ceva?

3 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Pai mai asteapta vreo 2 ani, vezi sa iti pastrezi masurile actuale, si du-te la Botezatuwinking. Toate fetele care au fost acolo au contracte in continuare.
Daca ai noroc si esti remarcata ti-ai asigurat cariera. Apropo sa inveti macar o limba straina cum ar fi englezawinking. Multa bafta :*!

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Si la sani cat ai circumferinta?

| turdabogdana a răspuns:

Asa cum a spus Cristina mai asteapta inca 2 ani si nu e neaparat sa mergi la Catalin Botezatu poti sa te intersezi sa mergi la altcineva.