| Dudu008 a întrebat:

Buna am 13 ani si am auzit ca se pot lua job-uri de vara gen:impartitul ziarelor imi dati vreo idee? link-uri?

4 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Eu stiu ca se pot lua doar de la 14 ani. si eu am 13 si vreau sa fac 14 sa imi iau un job din astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impartitul pliantelor poate. Dar e destul de greu. La 13 ani nu se baga nimeni sa te puna sa muncesti.

| andru10best a răspuns:

Mai bine fa-ti un blog si vinde chetii hand made. Este mai simplu.

| Silviumber a răspuns:

Incearca sa le spui parintilor sa te ajute cumva sa gasesti. Eu mi-am rugat bunicii sa ma ajute in aceeasta privinta si m-au ajutat vorbind cu vecinii sau cunostintele lor si acum ii ajut la treburile casnice.