| NicusorYo a întrebat:

Buna am 14 ani(peste 4 luni fac 15) si vreau sa muncesc sa castig singur un ban dar nu vreau din astea cu fluturasi sau reprezentant la nu stiu ce firma de cosmetice avon sau oriflame ca astea sunt prosti pe criza asta nu cumpara nimeni vreau ceva la o firma ca orice dar sa fie serios.NU mi-e frica de munca as vrea sa stiu si cat castig pe luna si rog seriozitate maxima
SPOR LA MUNKA SI VOUAwinking
SAU CHIAR DACA LA FLUTURASI DATI-MI IDEI LA CE MAGAZINE SA MERG(KAUFLAND, PENNY...)SI ORIUNDE AS MERGE CUM SA MA ADRESEZ?

Răspuns Câştigător
| Foarfeca a răspuns:

Intai cauta pe bestjobs.ro
Daca nu te hotarasti te poti gandi la ceva destul de simplu cum ar fi vanzator [cum ai zis si tu, Kaufland, Penny, Mega etc] sau chelner [bacis bun laughing].