| gagicarul22 a întrebat:

Buna am 14 ani si as dori ca in aceasta vacanta de vara sa ma apuc sa ma duc la muncawinking. Precizez ca sunt din oradea. Ati putea sa imi spuneti spre ce fel de post de munca sa ma indrept. As dori sa fiu ospatar sau ceva pe o terasawinking. Sa nu fie in fabrica

Răspuns Câştigător
| flaviuscr7 a răspuns:

Chestii mici dar nu stii in ce fel esti pus la munca acolo.Nu stai deloc.Iar ca sa-ti raspund la intrebare,ai putea sa te angajezi ca promoter, sa imparti fluturase, prin parcuri, mall-uri, in blocuri la casutele postale etc.

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Lasa-mi un mesaj!

| gagicarul22 explică (pentru TheAce):

Pentru ce?

| TheAce a răspuns (pentru gagicarul22):

In functie de liceul la care esti/vei merge ai putea sa ma ajuti cu un eveniment pentru care sa fii platit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni la 14 ani pentru ca este ilegal.

| ChristinaLVU a răspuns:

Ai doar 14 ani! Nu te vei putea angaja nicaieri, decat de la 16 ani in sus. La McDonald's ca... nu stiu. aa speli vasele. chestii mici.

| flaviuscr7 a răspuns (pentru ChristinaLVU):

Chestii mici dar nu stii in ce fel esti pus la munca acolo.Nu stai deloc.Iar ca sa-ti raspund la intrebare,ai putea sa te angajezi ca promoter, sa imparti fluturase, prin parcuri, mall-uri, in blocuri la casutele postale etc.

| flecblea a răspuns:

Mai stai relaxat cativa ani, daca ai o situatie financiara buna deocamdata nu are rost. Daca vrei sa lucrezi neaparat, apuca-te de un un hobby/proiect.