| SunshineLove a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa fac rost de niste bani, in jur de 2-3 milioane laughing Ce as putea face ca sa ii obtin? Ma gandeam la impratit fluturasi dar nu gasesc nici un anunt de acest gen in orasul meu (targu mures). Daca stiti voi ceva pe aici spuneti-mi va rog happy Astept pareri

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi cu colindul de sărbători.Iar diferenţa o scoţi de la părinţi, bunici sau unchi! Baftă!

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai, daca nu iti trebuie chiar acum, de exemplu poti sa iti stangi tu bani din banii pe care parintii tai tii dau la scoala. Ia'ti pachet de acasa si banii pe care ii primesti de la ai tai pastrza'i.

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu recomand, dar poti baga la pariuri.

| ElectroAngel a răspuns:

Sunt multe variante:
1) Faci economi
2)Rogi pe cineva sa te ajute cu bani (imprumut)
3)Apeleaza la parinti tai laughing
Funda puppy dog eyes