| Andrey1346 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa fac bani si nu stiu cum să procedez va rog ajutati-ma sa fac niste bani pe internet or alta medota spuneti-mi niste solutii.

Răspuns Câştigător
| SallAll112 a răspuns:

Pai iti zic o metoda dar e destul de dificila. Poti pur si simplu sa te joci CSGO. Joci acolo, primesti skin-uri la drop, cei drept cam ieftine, dar cu rabdare poti sa reusesti. Sau te poti apuca de YouTube, vinzi chestii pe OLX, sunt multe lucruri. Dar eu cred ca esti destul de mic sa te gandesti la bani. Oricum pana la 18 ani tot o sa fi pe banii parintilor.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Banii nu se castiga usor, doar prin munca.
Unde se pot castiga bani, acolo se s-a la coada.
Si, fiecare pastreaza secretul daca gaseste o sursa sigura si buna.
De ce crezi ca sunt atatia someri?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

toti vreti bani, da unul nu va ganditi ca banii se au in urma unui serviciu realizat

| Andrey1346 explică (pentru suntserios):

Sa instalez un windows, programe etc. In domeniul IT.

| suntserios a răspuns (pentru Andrey1346):

Astea le face oricine in ziua de azi, nu te va plati nimeni pentru asa ceva

| Clorox a răspuns:

Esti prea mic chiar si pentru sezonul estival! Doar daca te duci cu ziua la munca. Funda?