| IntrebariCuRaspuns a întrebat:

Am 14 ani sunt din Lugoj...
Vreau sa ma duc la bilingv Engleza
M-am gandit bine ce vreau sa fac anul asta deoarece sunt a VIII-a
si nu ma pot duce la Mate-Info sau Bio-Chimie deoarece sunt bata!
Am potential dar am uitat tot ce am facut anii trecuti...
Nu stiu mai nimic... daca ma puteti ajuta cu materia (cand se pune ing verbele si timpurile etc.)

Dau 1000 de Funde!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| kittuletz a răspuns:

Buna. La bilingv engleza am facut si eu liceul, este o alegere foarte buna. Uite aici un site care cu siguranta iti va fi de ajutor http://www.gramatica-limbii-engleze-online.ro/ fundita?