| alexia0809 a întrebat:

Buna! Am 14 și vr sa devin cântăreața. Am in familie cântăreții dar am anumite,, temerii" in legătura cu domeniul
Ăsta și cu viitorul pe care îl voi avea. Dacă nu o sa am succes ce voi face? Sau când voi înainta cu vârsta ce se va întâmpla? Înaintând cu vârsta cel mai probabil nu o sa mai am același succes, ce voi face ca sa îmi câștig bani? Și daca nici măcar la tinerețe nu o sa reușesc ca și artista, ce voi face? Cum ma voi reprofila? Va rog frumos sa răspundeți pentru ca am nevoie de niște păreri. Sunt cam pierdută

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vr sa devin cântăreața... Dacă nu o sa am succes ce voi face?"

ai putea de exemplu să devii lucrător comercial la lidl sau penny

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexHazulThau):

~ AlexHazulThau : Raspunsuri ca de obicei de tarani~

țărancă e mă-ta alex mamă dar observă și cratima!
Pese - cântă tu in locul tuturor rataților. OK?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexHazulThau):

" AlexHazulThau: nu mai latra deja incepi sa miorlai "

din nou ai impresia că vorbești cu mă-ta! (de remarcat cratima)

Răspuns utilizator avertizat
| Zxcv6 a răspuns:

Cum să pui asemenea intrebari

| hanz a răspuns:

Parerea mea e ca pasiunea despre cantat sa fie pe locul 2, adica pe langa asta, sa incerci sa te axezi si pe scoala, in cazul in care nu o sa ti iese treaba cu cantatul macar sa ai o calificare, sa poti avea mai multe usi deschise.

| TIGANUFURAFER a răspuns:

In primul rand trebuie sa te apuci de manele ca sa iti ramana bani pentru toata viata si nu trebuie $ă te reprofilezi ca merge treaba. Este opinia mea sincere si mie mi a mers