| Dawn a întrebat:

Am 15 ani, Iasi. De curand ma urmareste un gand. As dori ca vara asta, din 1 iulie pana pe 1/15 septembrie sa lucrez undeva. Am incercat sa gasesc ceva pe internet dar site-urile romanesti nu sunt asa de ofertante si se refera doar la angajarea pe termen scurt, nu pentru vara. As dori daca se poate sa imi da-ti niste oferte concrete de pe undeva. (chelner, menaj, babysitter, etc...) cu conditia sa nu fiu nevoita sa parasesc orasul.

P. S.: Pentru cei ce vor sa posteze la panarama sa nu se deranjeze.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| georgyny a răspuns:

Buna ziua! Dorim sa va propunem urmatoarea colaborare : LADYS - firma produse cosmetice , parfumerie si bijuterii. Vanzare produselor se face prin catalog , gen avon, oriflame.
Comisionul este de 25% -42 % din comanda dvs si se scade automat din factura, iar ca si coordonator puteti castiga 10 % -20 % din vanzarile echipei dvs .
Comanda se poate plasa in orice zi a lunii si ajunge la dvs in max 3-4 zile lucratoare PRIN CURIER sau posta romana. Pentru a deveni reprezentant Lady's ,contacteaza-ma: ema_brumareanu

| superdorex a răspuns:

E cam greu sa gasesti pentru ca inca esti minor! Poate daca sa cauti ceva gen de impartit reclame sau produse Avon!

| XsamdiX a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa cauti in ziare, sau daca ai cunostinte sa le intrebi pe ele daca stiu un loc pentru tinehappy

| lindemona a răspuns:

Buna,

E chiar dragut ceea ce vrei sa faci, dar pe internet nu vei gasi astfe de job-uri. Poti lucra doar dupa implinirea varstei de 16 ani. Poti sa lucrezi in orasul tau la cineva care te stie, dar pe riscul vostru.

Succeswinking