| raullik007 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa fiu putin mai popular in satul nostru...
Eu vreau sa ma fac preot...si nu prea ies la baruri si bla bla si baietii ma saluta...dar as vrea sa fim mai apropiati.cum as putea?

6 răspunsuri:
| Roxana110824 a răspuns:

Buna.
Pai vorbeste cu ei mai mult pe mess, facebook. Cred ca stiu si ei ce e ala. Du-te cu ei la fotbal sau la un suc ceva.
Nu cred ca trebuie sa fii popular in sat si nu trebuie sa incerci nimic. Trebuie sa te accepte asa cum esti. Dar totusi incearca sa vorbesti mai mult cu ei, daca vrei sa te apropii de ei.

| George130 a răspuns:

Mai multa activitate cu prieteni.

| cristiiiiiii a răspuns:

Apropie-te mai mult de ei. totul va veni de la sine...

| Skrilly a răspuns:

happy vorbeste cu ei, impriteniti-va!

| Resurrection a răspuns:

Sa iesi cu ei la plimbari, sa vorbesti mai mult cu ei, sa ii inviti la tine acasa la un suc sau un joc pe calculator

| Bia379 a răspuns:

Comunicarea este cheia succesului.
Trebuie sa-ti gasesti prieteni cu care sa ai lucruri in comun; poti iesi si tu intr-un bar mai linistit, beti o cafea, ceva, stati de vorba, ascultati muzica buna si totul o sa fie numai bine.
Ai incredere in tine si vei reusi!