| Mirra864 a întrebat:

am 15 ani si imi caut un job part-time, dar pe internet nu gasesc mai nimic potrivit mie, are cineva vreo idee? Mentionez ca sunt deja reprezentant la o firma de cosmetice.

1 răspuns:
| SoryuAsukaLangay a răspuns:

O prietena de-a mea care are 16 ani neimpliniti mi-a spus ca i s-a oferit o slujba part time la un bar din centrul vechi. dar am inteles ca pe timp de vara sunt mai multe oferte pentru minori si atunci e si mai avantajos pentru tine. dupa parerea mea ar trebui sa te interesezi personal de oferte. una e ce citesti nu stiu unde si alta e sa vezi cu ochii tai in ce conditii trebuie sa lucrezi