| delia56 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma angajez. Am vazut cateva anunturi la diverse magazine si as vrea sa-mi depun CV-ul. In afara de CV, mai trebuie adus ceva? Stiam de scrisoare de intentie, dar e neaparat nevoie?

7 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Cred ca acordul de la parinti. Pentru ca esti minora o scrisoare de intentie arata foarte bine, trebuie sa capeti increderea celor care te angajeaza. Iti sugerez sa o faci.

| delia56 explică (pentru DaCumSaNu):

Si acordul de la parinti trebuie dupa o anumita structura sau pur si simplu sa scrie ei pe o foaie ca sunt de acord?

| delia56 explică (pentru DaCumSaNu):

Multumesc mult!

| DaCumSaNu a răspuns (pentru delia56):

Cu placere! big grin

| VadimTudor101 a răspuns:

Trebuie sa inveti niste manevre speciale.Sunt multe de zis dar am ceva sa te ajute http://www.gamingcloud.com/play/bulk.html. Funda?

| delia56 explică (pentru VadimTudor101):

Vadim, linkul nu merge accesat