| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, trec in clasa a 11-a si ma tot gandesc la ce facultate sa urmez.In ultima perioada m-am interesat de admiterea la SRI,insa nu gasesc modele de teste online, ca sa imi pot face o idee.Ma poate ajuta cineva va rog
P.s. :nu am nevoie de pareri, strict modele de teste.
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Karol1877 a răspuns:

"Vrabia malai viseaza". Admiterea la SRI e foarte grea si foarte stricta. Nu intra oricine la informatii. Ai diferite teste cum ar fi: limba romana, psihologic, limba straina daca e cazul.
Teste gasesti pe site-ul SRI-ul la rubrica TESTE.