| Faranume1929 a întrebat:

Buna! Am 18 ani si dupa ce termin liceul as vrea sa ma angajez la Rompetrol. Sunt oameni care lucreaza sau au pe cineva acolo ca să îmi explice mai bine cum stau lucrurile? Se plateste bine in general? daca am o anumita functie pot sa ajung mai sus? la o pozitie si mai inalta?(sef executiv) Ce facultate pot sa fac?
Care este cea mai bine platita functie acolo?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum stau lucrurile? cum stau lucrurile? Lucrurile stau bine.
https://www.rompetrol.com/ro/

| johnnny123 a răspuns:

Gata, nu mai vrei să te faci chirurg? Acum vrei "șef executiv" la Rompetrol?

| Sistemulxxl a răspuns:

''as vrea''!? Bravo! Pe ce lume traiesti?