| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Am ajuns si eu la varsta cand trebuia deja sa imi caut un loc de munca, si fiind pasionat de istoria antica, ma intrebam daca nu stiti voi o meserie care sa implice cultura dacica. Sa zicem, un fel de ghid turistic la cetati ca Sarmisegetuza sau Blidaru... ceva, dar sa fie in aer liber..multumesc happy

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Eu as face in locul tau o facultate serioasa si m-as ocupa in timpul liber, ca hobby doar de partea dacica.

Pasiunea e frumoasa... Dar asa cum a venit... Asa ppate sa si plece.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Facultate-turism,arheologie

| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Sa stii ca ghidurile turistice fac foarte multi bani si nici nu este un efort atat de mare!