| bbypiss a întrebat:

Am aproape 18 ani termin liceul si as vrea sa imi stabilesc o cariera! In ultimul timp ma tot bate gandul sa lucrez pe un aeroport; cu angajarea nu ar fi probleme deorece "am pile"... Doar ca as vrea sa stiu ce job se gasesc pentru o femei intr-un aeroport! happy

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Pai "pilele" nu stiu sa-ti spuna? ca o femeie poate fi de la femeie de serviciu la director economic, vanzatoare pe la magazinele din aeroport, la contabilitate, la resurse umane, la protocol. evident ca exista femei si la controlul de frontiera (vama) care au scoala de politie si stewardesele, care au si ele scoala de specialitate.