| Relaxalittleplease a întrebat:

am asa o problema la serviciu, toti absolut toti de la de serviciu (au pe cineva) iar eu o simpla fata sunt unica care nu am (neamuri, parinti), si am facut o greseala dar de fapt eu am verificat era corect dar acum idee nu am de ce info. nu e corecta in fine problema consta in aceea ca eu cins fac vreo greseala repede sefa spune la director si asa toti (din sectie) nici nu vorbesc cu mine (in afara de asa situatii eu sunt soare, mereu le fac sa zambeasca sa le fie vesel) de parca sunt murdara de rahat (ma scuzati) si se tem sa se atinga, dar ele cind fac greseli si mai mari decit ale mele nimic la nimeni nu spun, repede corecteaza, directorul nu stie si zimbesc mai departe de parca nici nimic nu a fos-alt se serviciu e cam greu de cautat-of si mine trebuie sa ma duc la lucru dar cinstit chiar imi vine sa vomit--

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Chiar ai nevoie sa te relaxezi si sa iti mai cresti increderea in tine. Se pare ca te-a lasat de tot sad

| mgtow a răspuns:

Faci teste de autoincredere pe tine, ai prea multa suparare acumulata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pune la suflet totul. Nu mai lasa nimicurile sa iti intre in suflet, cauta pe net alt serviciu cu incredere ca in cele din urma vei gasi ceea ce iti doresti. Mai roaga-te si mergi pe la slujbe la biserica, vine postul-mergi la spovedanie. Vorbeste cu peotul despre situatia ta, daca la biorerapuet nu resuseti sa ajungi. Sa vorbesti cu cineva care sa te ai sustina si sa te scatuiasca este nepretuit. Succes si ai incredere in tine! Pas cu pas fa ce ai citit mai sus si cu incredere viata ta se va schimba.