| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Am foarte foarte multe defecte, as vrea sa le revizuiesc, dar faza e ca nu am timp nici sa mananc, viata asta de elev mi se pare foarte grea. Da-ti -mi va rog cateva sfaturi pentru a -mi revizuie defectele unelele dintre defecte defecte ar fi :
-nu mananc incet
-nu stau drept
Etc.

5 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Gasesti timp pentru lucruri de genul acesta. Daca ai adus in discutie problematica scolii: poti sa incepi sa stai drept in banca, sa-ti mananci pachetul incet in pauza, etc.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Pentru postura gasesti de cumparat orteza cervico toracica - un fel de ham de memorie, nu e scump, poarta-l pe sub haine si te tine drept vrei nu vrei. https://www.google.ro/......ps?/search

| Eu2208 a răspuns:

Cati ani ai?

| Eu2208 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Eu am 12( fac 13 )si sunt in a 6-a.
Eu mananc de dimineata, la scoala si seara. imi fac remele si iau note destul de mari!
Am cursuri la o scoala de engleza si am si pictura la scoala populara de arte plastice, pe langa asta fac baschet si mai merg si la un curs care ne ajuta aa luam note mari( curs de memorie)
Am programul incarcat si tot stau dreapta(am un ghiozdan de 6 kg);(
Si pe langa roate astea am si fffff multe teme dar mai am timp sa ies si afara!
Acum e cel mai greu fiindca am avut varucela si am lipsit la toate testele( trebuie sa le dau din nou sad )
Deci gandeste-te ca daca vrei sa ai timp, ai timp pentru toate!
Succes!