| MiraTimiriazevskaia a întrebat:

Am fost admis anul acesta la Inginerie Medicala in cadrul politehnicii București si am cateva intrebari. Care este salariul minim/mediu/maxim al unui iginer medical? Ce se face in fiecare an de facultate (adica pe ce materii se concentreaza mai mult)? Și nu in ultimul rând: merită?

1 răspuns:
| wolder a răspuns:

Caută planul de învățământ de pe site. Caută pe Facebook grupuri și caută oameni care au terminat sau care fac acea facultate. Informeaza te putin si baftă cu fac. E o fac foarte bună. Sa înveți!