| delia56 a întrebat:

Am fost la un interviu de angajare kfc unde am vorbit cu managerul, dupa care managerul m-a trimis la protectia muncii unde am stat 4 ore, de acolo am fost la un control medical si au spus ca o sa ma sune sa vin la training.Stiti cumva cat dureaza sa te sune? au trecut deja vreo 4 zile de la controlul medical.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu te sun pana marti saptamana viitoare, mergi miercuri la ei si intereseaza-te personal.

| octav005 a răspuns:

Poate si cateva saptamani. daca le au convenit de tine. pot sa te sune mai devreme