| Elisss a întrebat:

am inaltimea de 1, 70-1,71 credeti ca exista posibilitatea sa devin model? Tin sa mentionez ca am 16 ani si 50-51 de kg.
Chiar imi doresc sa devin model dar pana acum nu am incercat deoarece mi-a fost frica sa nu fiu respinsa din cauza inaltimi mele!

4 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Inaltimea ta este una buna cred pentru un fotomodel...acum,eu nu stiu ce sa-ti spun...din cate stiu eu, un fotomodel trebuie sa aiba intre 1.70 si 1.85 sau 1.90.Greutatea este la fel una foarte buna.

| stpu a răspuns:

Inaltimea ta nu este ideala, dar este... acceptabila. Un trup sexy si un chip frumos ar pune in umbra inaltimea.
Insa n-ai nevoie doar de atat. Succes!

| dyanutza22 a răspuns:

Dar tu stii ca inaltimea minima pentru a fi model este 1, 70 nu-i asa? Unele agentii mai accepta si cu 1, 69 daca au sub 18 ani, iar altele au pretentia la mai mult de 1, 70. Inltimea ta e buna poti sa incerci sa cauti pe google niste agentii sa te mai informezi...

| JustAda a răspuns:

Hey sa stii ca o prietena de amea a dat proba pentru. next top model dar nu au aceptato pentru ca ea avea 1, 67 si trebuia sa aiba 1, 70, deci cred ca ai sanse succes!