| marinel24p a întrebat:

Buna! Am intrat la o facultate acum in sesiunea din iulie, as putea sa dupa ce confirm locul sa renunt si sa merg la alta aplicand in septembrie?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei sa mergi și dacă mai sunt locuri disponibile unde vrei sa te duci

| marinel24p explică (pentru LisaJulie):

Pai astept sa confirm locul aici si dupa sa sun in septembrie la cealalta facultate daca au locuri, acolo se intra pe dosar si am media destul de mare, mai exact 9, 542 si ma indoiesc ca nu voi intra. Mai nou anul acesta s-a bagat o lege noua, daca eu aplic aici in iulie si intru la buget, dupa daca depun la alta facultate voi fii pus la taxa si tocmai de accea intrebam daca pot face asa ceva

| Enil a răspuns:

Da, poti.