| teodora_3281 a întrebat:

am lucrat un an ca educatoare...si anul acesta nu am mai prins loc.Acum m am gandit sa ma agajez la un call center...in mare sunt pusa in tema si nu mi se pare foarte dificil... poate cineva sa mi spuna mai amanuntit cam ce ar trebui sa stiu despre acest job? in curand am interviul si nu vreau sa o dau in bara.merci

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, la Oficiul Fortelor de Munca ar trebui sa iti explice agentii de acolo, cei care raspund de consilierea noastra cand cautam la un loc de munca
nu ezita, du-te si intreaba tot ce ai neclar, SUCCES

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Ma bucur ca nu eziti sa ti cauti de munca pentru ca eu am cunoscut pers care a terminat pshiholog si nu si gasit de munca sau nu avea chef de munca vroia intretinuta ca,, e desteapta si,,, frumoasa...

| iulia_5454 a răspuns:

Depinde in ce domeniu activeaza call-center-ul respectiv.sunt call centeruri unde ai numai inbound(apeluri primite), outband(apeluri date)sau ambele. daca stii cat de cat sa folosesti un pc si ai dictie buna o sa fie ok.bafta!