| Iovana_Vanhiuzen_Maya_1997 a întrebat:

am nevoie de ajutor
Mi am dat un piercing in limba acum 4 zile si totul a mers ok s a desumflat nu ma mai doare dar o singura problema
Cred ca l am dat prea in fata sau nu stiu sigur dar dupa vacanta eu ma apuc iar de canto si voi avea un concert si vreau sa stiu daca voi mai avea dificultati de vorbire si in viitor sau doar pe perioada asta? Va rog ajutati ma, cine ma mai avut pirce in limba daca nu prea a putut vorbi la inceput dar pe parcurs si a revenit
Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| toleagiulia a răspuns:

Vor fi dificultati pana te inveti cu el ..iti recomand sa faci repetitiee..cat mai multa si exercitii de dictie. Bafta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut cel mai rau lucru punandu-ti piercing in limba. Avand in vedere ca urmezi cursuri de canto.Dar este la moda, nu-i asa? Ce minte ai? Posibil sa ramai cu probleme de vorbire.Chiar si daca ti-l dai jos.

| K0sti a răspuns:

Canto la ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai proasta idee... logic ca nu vei mai putea cântă ca înainte nu îti dai seama Oamenii buni sincer nu va înțeleg... crezi ca arati mai bine greșeli dar în fine treaba ta faci ce vrei cu corpul tau

| Iovana_Vanhiuzen_Maya_1997 explică:

Multumesc mult, in a5 a zi totul a revenit la normal si vorbeam perfect si nu mai aveam nicio treaba cu el
Acum s a vindecat complet si m am obisnuit cu el deci nu am probleme la canto cu el ba chiar datorita vindecarii il mai pot da jos cateodata
Iar acum cei care mi ai zis ca am fost proasta ca mi am pus vreau sa va zic cu toata sinceritatea si cu tot dragul ca v ati inselat!