| Denisa22222 a întrebat:

Am nevoie de exemple de meserii pentru fete in care nu ai nevoie de matematica. Undeva la birou. va rog! Multumesc

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Femeie de servici. Stergi biroul, nu e nevoie de matematica. Si faci si munca la birou, cum ai zis. Problem solved!

| express11 a răspuns:

Din pacate iti trebuie scoala, bac, facultate, si implica si matematica.deci pune mana pe carte daca vrei la birou.

| ElenaSA a răspuns:

Ai putea fi avocat, secretara.

| rihanna1234 a răspuns:

Buna, cu totii uram matematica, dar ne va trebui in orice meserie, doar daca nu vrei sa fii maturatoare de strada sau doamna de serviciu. O seara buna happy