| iRessurection a întrebat:

Bună, am nevoie de un ajutor în legătură cu youtubeul eu nu mă prea descurc, și de aceea am apelat la voi, Eu mă ocup cu coveruri mi-am scos primul cover până acum și a strâns ceva vizionări și like uri și comentarii, la fel și subscribe canalului meu, sunt partaner cu youtube și am făcut și monetizarea aia. Și am injur de 3 euro pe care aș dorii să îi scot dar nu știu cum nu știu unde să intru și ce trebuie să fac știu doar că am nevoie de card pe care îl am dar nu știu ce trebuie să fac poate voi știți Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Youtube apartine firmei Google.
Daca intrii cu numele si parola ta, atunci iti poti vedea monitorizarea, inclusiv banii adunati. Pentru a primi banii (in cont, pe card) trebuie sa ai adunata o suma minima (50-100dolari?) in functie de statutul tau de colaborator.

| iRessurection explică (pentru Bula):

Da dar ce trebuie să fac unde trebuie să intru să ataşez un card ca banii să îmi poată venii nu găsesc absolut nimic şi am observat că banii dispar dacă nu îi retragi pe card.

| Beutz a răspuns:

Ii scoti de pe card.