| Vladhajvvd a întrebat:

Buna am nevoie de un loc de munca in Suceava (dumbraveni) sau in apropiere...proplema ii ca am 15 ani si am nevoie si eu de bani va rog sa ma ajutati!
Ofer funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani poti muncii pe la vecini, bunici, gradini, deci, poti scoate un banut de inghetata, ca-n rest, sunt convinsa ca-ti ofera parintii ce sa manaci si unde sa stai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 15 ani nu te angajeaza nimeni

| nirocino a răspuns:

E nasoala situatia, tinere. In ziua de azi nu mai gasesc de lucru nici pensionarii daramite minorii!happy