| MădăLina51998 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. iubita fratelui meu este foarte urata, lenea, nu face nimica. iar fratele meu este harnic, frumos, te ajuta cand ai nevoie de el mereu. Cum as putea sa-i despart? Multumesc. Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Deedeek a răspuns:

Nu e nevoie sa ii desparti pe amandoi. Desparte-o doar pe ea. In 4-5... cu drujba...

2 răspunsuri:
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Parerea mea lasa-i sasi vada de viata lor, nu cresd ca tiar place sa se bage altii in viata ta