| Ralux a întrebat:

Am nevoie destul de urgenta de angajare in consecinta intrebarea mea este:
Care este sansa ca un elev de 17 ani sa fie angajat ca Asistent Vanzari la unul dintre brand-urile precum H&M, New Yorker, Pimkie etc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de mici, nu prea am vaztu minori prin magazinele alea... doar direct la ei poti afla informatia asta

2 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Nu prea cred ca la 17 ani ai noroc sa te angajeze ca asistent vanzari. Dar ai destule variante, daca spui ca e urgent trebuie sa mai cauti, sa nu te axezi doar pe un job, si dupa sa fi dezamagita ca n-ai reusit, si-ai pierdut timpul degeaba. Dar, poate gresesc eu. Mai bine du-te la ei la magazin.

Mult succes.

| mady03 a răspuns:

Am o super oferta pentru jobul pe care il cauti, pentru mai multe informatii contacteaza-ma la https://www.facebook.com/madalinaandreea.maftei?fref=ts