| CosminaDinu a întrebat:

am nevoie urgent de un profesor foarte bun de engleza si altul de franceza (pentru meditatii)...deoarece anul viitor intentionez sa plec in Franta sau Suedia la studii. Stiti pe cineva care se pricepe foarte bine si de la care se vad rezultate intr-un timp scurt? va rog mult, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Andreea_Andreea_2000_YcxA a răspuns:

Larisa Țibucanu este cea mai buna profesoara pe care o cunosc..de engleza. Preda foarte bine si este calma. Iar la franceza Dascalu Rodica. Le gasesti pe facebook dava ai nevoie de mai mult ajutor. Sper ca te-am ajutat. Mult noroc. :*

| GabrielStn a răspuns:

In primul rand trebuie sa stim de unde esti, apoi iti putem recomanda un profesor.

| CosminaDinu explică:

Bucuresti