| Ioana1ler a întrebat:

Bună, am o dilemă, am terminat clasa a 8a și am intrat
la cel mai bun liceu din orașul meu pentru că l-am pus ca prima opțiune, nu mă așteptam să intru acolo și nici nu voiam, dar m-am luat după părinții mei. Liceu la care voiam eu să intru este al doilea cel mai bun liceu. Întrebarea mea este dacă aș putea să mă transfer înainte să depun dosarul având în vedere că media pe care o am îmi permite acest lucru. ( nu vreau să schimb profilul )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai merge. Felicitări, apropo! Ține-te de școală că-i importantă!