| ahmet6 a întrebat:

Buna,am o intrebare ce parere aveti despre postliceal,se merita sa te inscri,as vrea sa ma inscriu si eu acum in vara, crede-ti ca se merita, vreau sa urmez AMG

Răspuns Câştigător
| uka08 a răspuns:

Buna!
Eu am terminta anul 2 la AMF(farmacist) si eu zic ca merita, sti cum se zice, meseria bratara de aur haha
De pierdut nu cred ca ai ce sa pierzi, depinde doar la ce postlieala mergi unele iti asigura locul de practica altele nu asta ar fi cam singura bataie de cap
Good luck!

2 răspunsuri:
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Postliceal nu, facultatea de AMG da.

| ahmet6 explică:

Merci.big grin