| crinaalina2323 a întrebat:

Am o intrebare! Dacă eu sunt la facultate la zi si pe cartea de munca am un an lucrat in timpul facultatii si sunt trecuta cu 8 ore, la o posibila angajare, as putea avea ceva impedimente? Sunt șefi sau directori care nu agreeaza o astfel de situatie!? Multumesc

2 răspunsuri:
| Cismi a răspuns:

Unde ar fi problema? poti lucra in tura de noapte in 2 schimburi etc

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dimpotriva, faptul ca ai lucrat constituie un punct pozitiv in favoarea ta, dovedeste ca nu te feresti de munca.