| xXGeo98Xx a întrebat:

Buna am o intrebare daca lucrezi la ANPC salariu de inceput va creste dupa ani buni de munca? As vrea sa imi raspunda cineva care sa fie sigur.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice loc de munca salariul creste odata cu experienta ta

| Dangerfull a răspuns:

La ANPC salariu poate creste si anual daca stii sa iti faci treaba prietenul meu lucreaza acolo de doi ani si salariul si sa marit de o data pana acum dar urmeza luna viitoarea sa il mareasca din nou.Bafta.

| Mihai_Carmen_1971 a răspuns:

Depinde,daca lucrezi bine poate!