| Adenny228 a întrebat:

Am o intrebare despre facultatea de medicina.Eu sunt in clasa. a 11-a si nu ma pot decide care dintre urmatoarele facultati este mai buna.Eu as vrea sa aleg dintre facultatile din Cta,Iasi,Targu Mures, Timisoara si Cluj. Fara Buc, ca acolo e prea aglomerat! Spunet-mi va rog care este mai buna si de ce. fundita la cel mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| PrincessSophie a răspuns:

Eu te-as sfatui sa alegi intre Timisoara si Cluj, cam astea doua ar fi cele mai bune din punctul meu de vedere. Despre celelalte nu prea am auzit nimic, in schimb Cluju si Timisoara sunt laudate. Nu stiu sa-ti dau prea multe detalii, stiu doar sa-ti spun ca la astea doua se fac materiile ca lumea si se invata.

1 răspuns:
| EUandTU a răspuns:

Ti-as zice ca merita sa inveti la Iasi. Acolo se face carte. Daca o sa ai de gand sa inveti atunci o sa reusesti. Si despre Cluj am auzit cuvinte bune. La Constanta nu te sfatui.