| anonimnr1 a întrebat:

Buna am o intrebare mai neobisnuita... am o caprita care a fata si iau murit iezi si as vrea sa stiu (daca se poate ) cum pot sa fac sa accepte alt iedut? funda imd

3 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Caprele nu adopta niciodata alt ied care nu este al lor explicatia fiind ca ele nu au simtul vederei foarte dezvoltat se bazeaza mai mult pe simtul mirosului. Daca iadul are mirosul altei capre nu il va accepta.

| funnyboy a răspuns:

Da desigur funda te rog big grin

| anonimnr1 explică (pentru funnyboy):

Nu prea miai raspuns... asta a fost doar o confirmare big grin