| Misaaaaaa a întrebat:

Buna, am o intrebare. Mi.am inceput dosarul pentru Academia Fortelor Tereste la domeniul S.T.S si si nu stiu ce trebuie sa fac la fisa medicala. Am vorbit cu un domn de acolo dar nici el nu stia. Trebuie sa fac o vizita medicala? Eu as avea probele fizice, psihologice si medicale la Bucuresti dar nu stiu daca trebuie si o vizita medicala inainte. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| DeathIncarnate a răspuns:

Normal ca trebuie o vizita medicala inainte si una psihologica.