| monycutzza a întrebat:

Bună. Am o întrebare pentru asistentele de stomatologie. Cat de greu / ușor a fost pentru voi procesul de învățare a instrumentarului, unele proceduri, etc. Cum a fost pentru voi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tu crezi că o să-ți fie greu, fă altceva, alege altă meserie

| monycutzza explică (pentru sierra1):

Din moment ce la școală nu te învață deloc despre ce cuprinde meseria de asistenta pe stomatologie, e normal sa ma gândesc cum îmi va fi. Pentru ca la locul de munca pornești de la 0.

| sierra1 a răspuns (pentru monycutzza):

~la școală nu te învață deloc despre ce cuprinde meseria de asistenta pe stomatologie~

imi pare că fabulezi