| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o întrebare pentru voi.Deci eu îmi doresc să fiu dansatoare, cum aș putea intra în legătură cu maneliști să fiu luată la evenimente și cum mi aș putea găsit un manager și să devin cunoscută în România? Eu sunt dispusă să plătesc pentru a deveni cunoscută în România și în alte țării

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai te duci in clanul rromilor si-i rogi sa te invete sa dansezi pe manele lor si daca-i platesti bie, s-ar putea sa faca si acest gest pentru tine.
Eu nu am auzit de scoli care sa te invete sa dansezi manele.
Ca sa devina cunoscuta trebuie sa fii foarte buna si talentata la dans, ca platitul ala nu ajuta la nimic.

| johnnny123 a răspuns:

Ăsta-i visul tău în viață, să devii o celebră "dansatoare de manele" și/sau să lucrezi în domeniul videochat-ului?

Din fericire ai doar 16 ani, ai suficient timp să-ți vină mintea la cap și să faci ceva mai bun cu viața ta. Sper să se întâmple asta.

| Cipi1212 a răspuns:

De ce neapărat maneliști? Artistele de muzică ușoară nu sunt bune?

| CIVIC1 a răspuns:

Ti-ai gasit cu cine sa iei legatura: cu manelisti, auzi la tine.
In următorul moment o sa fii traficata, carne vie, o sa fii obligata la prostitutie si ti-ai distrus viata.
Asta presupunând că acestea nu s-au întâmplat până acum, deși ma indoiesc.
Tu nu ai parinti responsabili? Discută sincer cu ei.
Nu iti dirija viata dupa raspunsurile unor derbedei ce intra pe TPU cautand sa profite de victime ca tine?

| comandantul638386 a răspuns:

Te pot ajuta eu. Unde te pot contacta?