| Actor8 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru voi.
Sunt baiat si am 16 ani si locuiesc in Romania si mi-am pus in plan la 18 ani sa ma mut in Los Angeles pentru am indeplini visul de a fi actor si as vrea sa va intreb ce spuneti mai bine dau aici la facutate de actorie sau acolo? engleza stiu bine mai trebuie sa lucrez la accent ...stiu ca iti trebuie talent si noroc eu cred ca le am. Ce spuneti?

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Dai aici, ca facultatile sunt bune si la noi si in plus, acolo esti mai dezavantajat daca nu esti american si nu vorbesti perfect

| Goonies a răspuns:

Pleca cat mai repede posibil din tara asta. Respect pentru ce vrei sa faci.

| EvelynneAndreea a răspuns:

Buna,orcine vrea sa isi indeplineasca visul, eu as vrea sa fiu cantareata este cel mai mare vis al meu dar vreau sa fiul si dansatoare eu as vrea sa fiu o faimoasa cantareata in Los Angeles sau New York eu spun sa iti urmezi visul.

| EvelynneAndreea a răspuns:

Buna,orcine vrea sa isi indeplineasca visul, eu as vrea sa fiu cantareata este cel mai mare vis al meu dar vreau sa fiu si dansatoare eu as vrea sa fiu o faimoasa cantareata in Los Angeles sau New York eu spun sa iti urmezi visul.
P.S s-ar putea sa scriu din nou acest mesaj scuze

| EvelynneAndreea a răspuns:

Buna,orcine vrea sa isi indeplineasca visul, eu as vrea sa fiu cantareata este cel mai mare vis al meu dar vreau sa fiu si dansatoare eu as vrea sa fiu o faimoasa cantareata in Los Angeles sau New York eu spun sa iti urmezi visul.