| DanTheBeast a întrebat:

Buna,am o întrebare, sunt la liceu in clasa a 10 a si as vrea sa urmez in continuare facultatea de informatii pentru SRI,dar nu sunt sigur ca îmi va place meseria de ofiter de informatii,adica mie mi-ar plăcea ceva cu actiune, in academie te invata măcar sa tragi cu arma? Vreau sfaturi, funda!

1 răspuns:
| laur3ntziu00 a răspuns:

Este foarte greu sa intri la ANI, depinde ce intelegi prin "actiune". Da, te invata sa tragi cu arma.
Iti dau un sfat de care ar trebui sa tii cont, daca nu urmezi o facultate/cariera din placere mai bine n-o mai urmezi!