| Papushika1996 a întrebat:

Am o mica intrebare.Cum sa cucereasca o fata un baiat. Vreau cate mai multe raspunsuri. Dau FUNDA!/♥

2 răspunsuri:
| 1324adorable a răspuns:

Mai intiipoate ai site pe facebook sau alte retele iii ii spui salut ii trimiti ca e draguta.
o intrebi daca are telefon mobil.ii ceri numarul.
ii zici cati place de ea.
dar nu uita sa nu pici in fata ei in scandaluri sau ca nu ti-ai facut temele sau ca pici jos si te bate cineva. daca accepta o inviti la un suc de mai multe ori si atunci o intrebi dacai place de tine si ii spui ca o iubesti

| NoSmile a răspuns:

Buna!
In primul rand sa fie ea! De ce ca baiatul respectiv sa se indragosteasca de o alta imagine de-a ei?
Pai, cum sa-l cucereasca?
Trebuie sa-si faca simtita prezenta. Sa-i zambeasca!
Sa-l priveasca mai mult decat pe ceilalti baieti.
Sa se ''loveasca' accidental'' de el.
Si..cam atat are de facut.
Pentru ca mai trebuie sa astepte semne si din partea lui.
Succes!