| Love2224 a întrebat:

Buna, am o mica problema, anul trecut am terminat scoala si anul asta mi-am depus documentele la liceu doar ca din motive personale mi le-am luat, intrebarea mea suna in felul urmator, am posibilitatea sa le depun la un colegiu la anul viitor?
Va rog doar sa raspundeti fara sa fiu criticata, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Mavni a răspuns:

"Din motive personale" te-ai retras de la liceu odata cu retragerea actelor.
Anul viitor te inscrii la repartizare ca prima data. Nu mai ai sansa sa mai nimeresti la acelasi.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai posibilitatea sa participi iarasi la repartizare si vei fi repartizata conform mediei de admitere.