| horansgang a întrebat:

Am o problema majora: vreau sa-mi iau primul job (subliniez "primul"), dar oriunde ma duc, sefii imi cer experienta si chestia e ca eu nu am. Cum as putea proceda in acest caz? Va rog. Niste sfaturi serioase.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Continua sa cauti, la un moment dat vei gasi ceva care nu va cere experienta

| Best_Dragos_1985 a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la spalatorie magazin alimentar livrator pizza.Acuma nu fac misto da astea sunt joburi fara experienta si salar minim.

| Liviu a răspuns (pentru Best_Dragos_1985):

Vorbesti in dodi omule, cine are un job, oricare ar fi el, cu bani putini sau multi sa zica bine mersi.Cu joburile e foarte greu happy Si nici alea le-ai zis tu mai sus nu se gasesc usor happy