| Romincuta a întrebat:

am o problema si sper mult la ajutorul vostru. Nu imi creste peptul, am incercat tinctura de marar dar cei drept nu prea m-a ajutat. Sint foarte disperata;(. Orce sfat, propunere, idee ma va ajuta! Va multumesc mult... Pupici!

3 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

E foarte bine sa-ti faci masaj la sini ajuta mult pentru dezvoltare!
Insa ai putea incerca sa bei cit mai mult ceai verde! Maninca alune si seminte de dovleac ele sporesc dezvoltarea sinilor!
Insa de cele mai multe ori sinii nostri cind vor ajunge la etapa finala de dezvoltare vor asemana foarte mult cu cei a mami dupa marime bine inteles!
Sper ca e un raspuns folositor!♥:*

| sebylyno a răspuns:

happy cum nu iti creste "peptul" Sincer o sa-ti creasca da la o anumita perioada poate nu esti inca la varsta ADOLESCENTEI si a schimbarilor! funda>big grin

| Romincuta explică:

Apropo, dau funda!