| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Am postat in jur de 40 de poze pe Instagram acum 2-3 zile si nu ma mai lasa sa poatez,adica se incarca postarea,iar apoi nu imi apare ca am postat-o. Si nu am primit nici o notificare sau mesaj in care sa zica ca aceasta actiune e blocata pentru un anumit timp. Am mai pus intrebarea asta o data, iar acest site a pastrat doar o propozitie si nici macar nu era intrebarea, sper macar ca de data asta sa o pastreze.

3 răspunsuri:
| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Porcar.ii de siteuri, Instagram să știi că e cv limitat, fonduri puține deia are și funcția sa îți șteargă contul in caz că nu îl folosești să nu ocupe loc dgb. Dar de chestia asta cu pozele nu știam și de poate tot din cauza asta

| Sarah45 a răspuns:

Mai sterge din ele!

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru Sarah45):

Lasa stersulca, pentru ca acea pagina e un fan page. Alta solutie nu e decat asta?